БЮТ зупинив роботу Ради, щоб не голосувати за звільнення Тимошенко

Фракція хоче отримати гарантії, що за декриміналізацію проголосують

Фракція "БЮТ-Батьківщина" заблокувала трибуну та президію Верховної Ради.

На вимогу фракцій "БЮТ-Батьківщина" та НУ-НС оголошено до 12.10 перерву для проведення консультацій між лідерами фракцій.

Сьогодні мав розглядатися законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України "щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

За президією розміщено плакат: "Юлі волю!". Двері, куди зазвичай заходить президія ВРУ, закладені кріслом.

У коментарі журналістам заступник голови фракції БЮТБ Сергій Соболєв пояснив, що його політсила вимагає, щоб у п'ятницю Рада підтримала рекомендацію профільного комітету у новій редакції статті 365 Кримінального кодексу.

При цьому, зі слів Соболєва, коаліція й більшість депутатів не готові підтримати цю пропозицію. А БЮТБ хоче отримати гарантії на погоджувальній раді лідерів фракцій того, що цю поправку підтримає більшість депутатів.

Якщо ж такої кількості голосів не буде, БЮТБ буде наполягати, щоб законопроект №9221, що стосується декриміналізації економічних злочинів, взагалі не розглядався Радою.

Востаннє БЮТ блокував роботу Верховної Ради 21 жовтня, зірвавши таким чином "годину питань до Кабінету міністрів", яку сам і ініціював.

Читайте також:

"Годину питань до уряду" у Раді було зірвано через бютівців

БЮТівці заблокували трибуну ВР, а Литвин їх розігнав

БЮТ заблокував Верховну раду, вимагаючи підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: