"Годину питань до уряду" у Раді було зірвано через бютівців

Верховна Рада відмовилася проводити 21 жовтня "годину питань до Кабінету Міністрів". За пропозицію проводити "годину питань" проголосували 22 депутати за мінімально необхідних 226.

21 жовтня традиційну "годину питань до уряду" у Верховній раді було зірвано через блокування трибуни депутатами від БЮТ.

За пропозицію проводити "годину питань" проголосували 22 депутати за мінімально необхідних 226.

У ході засідання голова парламенту Володимир Литвин зазначив, що він бачить 2 можливих варіанти роботи парламенту в п'ятницю в ситуації, що склалася з блокуванням трибуни.

Перший, з його слів, полягає в тому, щоб проводити "годину питань до уряду" з виступом міністрів з їхніх місць у ложі Кабміну у разі їх згоди.

Другий варіант полягає в тому, щоб не проводити "годину питань".

Після цього він поставив запитання, чи згодна Рада проводити "годину питань" у ситуації блокування трибуни, і депутати не погодилися на це.

Крім цього, Литвин розкритикував дії депутатів щодо блокування трибуни.

Він наголосив, що це неприпустимо особливо у зв'язку з тим, що зазначені депутати були ініціаторами заслуховування інформації Кабміну.

Спікер виступив з ініціативою провести спеціальне засідання парламенту й обговорити поводження депутатів й їх ставлення до свого статусу парламентарів.

Раніше депутати із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" заблокували трибуну Ради з метою не допустити виступу із трибуни міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, але пізніше розблокували її.

На думку опозиціонерів, міністр не заслуговує виступати з парламентської трибуни, тому що його підлеглі не дотримують законодавства про статус народного депутата й перешкоджають виконанню парламентаріями їхніх конституційних обов'язків.

Нагадаємо, раніше 104 депутати підписалися під проектом постанови про саморозпуск Верховної Ради.

18 жовтня нардепи від БЮТ зібрали підписи народних обранців, щоб зареєструвати у Раді проект про саморозпуск Ради.

Читайте також:

Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

БЮТ заблокував трибуну Ради і хоче розпуску парламенту

Янукович запевнив, що проти Тимошенко відкрито ще декілька справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: