В Одесі, незважаючи на заборону суду, відбувся Російський марш

Близько 200 активістів пройшлися по Одесі та провели мітинг біля пам'ятника Єкатерині Другій.

В Одесі пройшов "Російський марш", приурочений до Дня російської єдності.

У п'ятницю, 4 листопада, близько 200 активістів громадської організації "Слов'янська єдність", партії "Російський блок" і "Війська вірних козаків чорноморських імені Богдана Хмельницького" зібралися на Соборній площі для проведення "Російського маршу".

Як пояснили організатори маршу, мета акції - показати непорушну єдність слов'янських народів.

"Ми пройдемося мирним ходом через Дерибасівську, повз Думській площі і в кінці біля пам'ятника Катерині Другій відбудеться мітинг. Одна з цілей акції - це показати непорушну єдність слов'янських народів Русі, але ми хочемо звернути увагу влади на поточне становище у медіа-просторі, на нагнітання антиросійської істерії, яка ллється з екранів телевізорів, із засобів масової інформації, пропаганду в школах, яка робить з наших дітей якихось зомбі, які готові "рвати пащі" своїм братам єдинокровним", - заявив прес-секретар Слов'янського єдності Дмитро Одінов.

У свою чергу, голова одеської міської організації партії "Російський блок" Олександр Д'яков зазначив, що його політична сила запропонувала міській владі відзначати звільнення Москви від польських військ у 1612 році на офіційному рівні.

"Ми вийшли на цю акцію підтримати свято, більш того, наша партія виступила з ініціативою про проведення цього свята на офіційному рівні, сьогодні ми подали петицію до міськради на ім'я мера про те, щоб він розглянув нашу пропозицію", - сказав Д'яков.

Зазначимо, що у ході маршу по вулиці Дерибасівській до учасників маршу спробували підійти активісти ВО "Свобода", які скандували "Слава Україні - слава нації!", але на перетині вулиці Дерибасівської та Єкатеринінської міліція відтіснила їх від колони.

"Вони порушують конституцію України та рішення суду", - заявив голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко, нагадавши, що раніше за позовом мерії суд заборонив масові акції 4 листопада в Одесі.

У свою чергу, учасники "Російського маршу" перекрикували націоналістів гаслами про єднання Русі. "Слава Русі!", "Разом ми непереможні!", "Один за всіх і всі за одного!" - кричали вони.

Варто зазначити, що марш пройшов без зіткнень, а група активістів "Свободи", побачивши автобус з бійцями "Беркута", відійшла.

Як повідомлялося раніше, у центрі Києва сталася бійка між членами ВО "Свобода" та учасниками ходи з нагоди Дня російської єдності, які йшли під прапорами Російської імперії, а також з символікою партії "Російський блок".

Читайте також:

У Києві націоналісти побилися з учасниками "Россійського марша"

По Москві під імперськими прапорами пройшли 7 тисяч націоналістів

На марш УПА у Львові вийшли вояки у формі СРСР та гітлерівської Німеччини

Минулого року у Києві 300 бабусь провели "Російський марш"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: