По Москві під імперськими прапорами пройшли 7 тисяч націоналістів

Під гаслами "Досить годувати Кавказ" і "Геть партію шахраїв і злодіїв" на околицях Москви зібралися російські націоналісти.

Російські націоналісти відзначили День народної єдності "Російським маршем". У Москві в акції взяли участь близько 7 тисяч людей. Вони пройшли колоною на південному сході міста: по вулиці Перерва до Люблінської, де заплановано мітинг.

За даними московських правоохоронців, санкціонована акція проходить без інцидентів і подій. Лише у кількох людей були вилучені ножі, ланцюги, фаєри і димові шашки.

Окремі люди в колоні скандують "Влада білим" та інші екстремістські гасла. Учасники маршу тримають в колонах розтяжки "Досить годувати Кавказ" і "Геть партію шахраїв і злодіїв" (автор останнього гасла - відомий блогер Олексій Навальний - також прийшов на захід).

За словами очевидців, на виході з метро активісти націоналістичних рухів роздають імперські пов'язки. Повідомляється, що багато з тих, хто прийшов, наділи на голову чорні маски. Також у натовпі несли імперські прапори.

"У заході під назвою "Російський марш" беруть участь близько 7 тисяч людей", - сказали в прес-службі ГУ МВС Москви.

Зі свого боку, один з організаторів акції Дмитро Дьомушкін стверджує, що учасників "Російського маршу" набагато більше, ніж вважає поліція.

"За нашими підрахунками, тут зараз присутні близько 25 тисяч учасників", - сказав він.

За порядком на місці події стежать близько тисячі поліцейських. Над колоною також кружляють поліцейські гелікоптери.

Одночасно з маршем націоналістів у Любліно проходить марш антифашистів на набережній Тараса Шевченка. У ньому беруть участь близько 300 осіб. Вони виступають з червоними прапорами і гаслами "Ні соціальному терору".

Читайте також:

Росіяни хочуть повернути в паспорт графу "національність"

Україна стала притулком для російських неонацистів

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

Повʼязані теми:

Наступна публікація