У Києві 300 бабусь провели "Російський марш"

Кияни провели хресну ходу під гаслом "За зміцнення російської єдності". Вони співали молитви, тримали в руках ікони, православні хрести, а також розгорнули імперські прапори.

Трохи більше, ніж 300 людей, переважно пенсіонерок, зібрала у четвер в Києві хресна хода у День Казанської ікони Божої Матері, який проходив під гаслом "За зміцнення російської єдності".

Хода пройшла центральними вулицями української столиці. Учасники співали молитви, тримали в руках ікони, православні хрести, а також розгорнули імперські прапори.

На відміну від аналогічних хресних ходів, що проходили напередодні, на цей раз політичні гасла не використовувалися.

Хресний хід проходив у супроводі представників міліції.

Нагадаємо, у Севастополі з нагоди російського свята - Дня народної єдності теж пройшов "Російський марш". Вперше за останні чотири роки він був дозволений владою.

Напередодні Ленінська районна адміністрація спробувала обмежити пересування учасників заходів вулицею Леніна, однак і цей позов було відхилено.

У "Російському марші" взяли участь близько 70 людей, в основному з числа представників громадських організацій проросійської спрямованості. На марш до Севастополя прибули представники ради отаманів Криму і козачої громади "Соболь". Вони, активісти Російської громади, руху "За єдину Русь" тримали в руках російські триколори і імперські прапори.

Учасники ходи вулицею Леніна скандували "Севастополь, Крим, Росія!", "Севастополь - російське місто!".

Хода відбувалася у супроводі співробітників міліції. Правоохоронців було приблизно стільки ж, скільки і учасників маршу.

Російське свято – День народної єдності - відзначається в РФ з 2005 року. Свято установлене на згадку про події 1612 року, коли народне ополчення під керівництвом Мініна і Пожарського звільнило Москву від поляків.

Читайте також:

Вперше за 4 роки у Севастополі не намагалися забороняти "Російський марш"

У Києві пройшла конференція з "дебандеризації" України

Москва незадоволена, що російська мова досі не є офіційною в Україні

Націоналісти заявили про зростання своєї популярності у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: