На Харківщині хлопчик хотів здати автомат на металобрухт

Фахівці з'ясовують, чи зареєстрована десь зброя.

У селищі Зачепилівка на Харківщині місцева дітвора збирала брухт і натрапила на автомат Калашникова – цілком придатний для використання. Небезпечна знахідна вчасно потрапила до міліції, зараз правоохоронці з'ясовують звідки вона взялася.

Семикласник Василь розповідає, що автомат він знайшов під деревом в місці, де раніше пролягало русло ріки. Зброя була надійно запакована.

"Я автомат витягую, поняли, ну там алюмінієм закручено і в кульочку воно було, автомат, я розмотав цей алюмінь і клеєнку ту зняв, вибросив, і, ну, автомат побачив!", - розповів школяр Василь Гудименко.

Хлопець каже, що зброю з друзями хотіли здати на брухт. Але до приймального пункту не дійшли, бо на заваді став пильний селянин.

"Діти йшли і несли в мішку автомат. І я у них забрав цей автомат, бо це ж не іграшка! І одразу ж в міліцію подзвонив", - каже Юрій Ребриш.

В міліції повідомили, що автомат справжній, сучасний і цілком боєздатний. Зберігався в хорошому стані, з порожнім магазином. Зараз він опечатаний і чекає на експертів.

Фахівці мають з'ясувати, чи зареєстрована десь зброя, та чи немає на її рахунку людських життів.

Як відомо, раніше міліція затримала співробітника Львівського університету внутрішніх справ за підозрою в розкраданні бойової зброї із запасів вишу.

Працівник університету продавав пістолети по 350 доларів, а автомати - по 500 доларів.

Пізніше слідством було встановлено 11 осіб, причетних до викрадення зброї.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що розкрадання його підлеглими зброї в Харкові та Львові стало можливим через потурання колишнього керівництва міністерства.

Читайте також:

У Могильова в розкраданні зброї зробили винним Луценка

У Львові автомати Калашнікова і кулемети продавали "всім охочим"

Затримано підозрюваного у продажу арсеналу Інституту внутрішніх справ

Москаль вважає нинішню міліцію головним торговцем зброєю

ВідеоМаленький хлопчик знайшов автомат...бойовий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: