Допоможіть врятувати життя Насті!

Настя Семенуха через необережність випала з балкону четвертого поверху, переламала хребет, та ущент розтрощила кістки ніг.

ТСН уже розповідала історію 20 річної сироти з Миколаєва: Настя Семенуха через необережність випала з балкону четвертого поверху, переламала хребет, та ущент розтрощила кістки ніг. Тоді лікарі дивувалися – як дівчина взагалі лишилася живою.

Завдяки зусиллям медиків та небайдужості глядачів ТСН, нині Настя обходиться навіть без інвалідного візочка. Але аби повноцінно стати на ноги їй знову потрібна допомога небайдужих людей.

Лікарі збирали Настю буквально по шматочках. Важка черепно-мозкова травма, переламаний хребет, розтрощені кістки ніг та численні забої залишали мізерні шанси на повноцінне майбутнє. Тоді дівчинці назбирали грошей на дорогі закордонні стабілізаційні системи. Завдяки їм Настя зробила свої перші кроки.

Та зі стопами у Насті залишаються серйозні проблеми - там багато зміщень, та ще й почалося загнивання.

Стабілізувати кістки допомогли б LCP пластини або апарати Єлізарова. Але системи дорогі, та й придбати їх бюджетним коштом лікарня не має права. А без них у Насті майже немає надії повноцінно ходити, працювати, а отже і забезпечувати себе. Сподіватись теж нема на кого – дівчина кругла сирота.

На стабілізаційні системи потрібно близько 12 тисяч гривень. Якщо гроші на них таки вдасться назбирати, пересуватись без ціпка Настя зможе вже за місяць.

Реквізити для допомоги:

Банк: «ПриватБанк»

МФО 305299

ОКПО 14360570

Рахунок отримувача (гривні) 29244825509100

Призначення платежу: поповнення карти 6762462052689822 Семенуха Анастасія Вікторовна

ИНН 3307509687

Для поповнення з картки на картку :Номер карти ПриватБанка 6762462052689822

ВідеоНастя Семенуха потребує допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: