Міліція відхрещується від співпраці з одеським кілером

Міліція відхрещується від співпраці з одеським кілером

Аслан Дікаєв / Фото: МВС

У міліції кажуть, що Адам Дикаєв нічим не може підтвердити свої слова, він лиш хоче обілити свого брата.

В Управлінні МВС України в Одеській області заперечують співпрацю з убитим 1 жовтня у дворі готелю "Особняк" громадянином Російської Федерації Асланом Дікаєвим, про що заявив в інтерв'ю одному з українських видань його брат Адам Дікаєв.

Про це заявив у п'ятницю, 4 листопада, на прес-конференції начальник Одеського облУВС Михайло Яцков.

"Це не відповідає дійсності. Він (Дікаєв, – ред.) не працював у міліції, ні з ким не співпрацював і не був громадянином України", - наголосив Яцков.

При цьому він додав, що "треба встановити, по-перше, чи брат це говорить. По-друге, те, що він говорить, - це не конкретика, а його припущення". "І якщо проаналізувати цю інформацію, а саме, що Дікаєва завербували 5 років тому, що він був тут влітку, спілкувався з міліцією, то факти не стикуються за часом", - сказав начальник УМВС.

"Слідством встановлена причетність Дікаєва до низки злочинів, пов'язаних з убивством людей. Те, що говорить брат, кидає тінь на співробітників міліції, він нічим цього підтвердити не може, він хоче обілити свого брата. Слідство веде прокуратура, і його результати покажуть провину всіх злочинців, і якщо є якісь зв'язки з міліцією, однозначно їх буде показано", - заявив він.

Тим часом колишній одеський прокурор, народний депутат Юрій Кармазін заявив у п'ятницю, що інтерв'ю з братом убитого в Одесі Аслана Дікаєва зайвий раз підтверджує його "припущення про співпрацю Дікаєва з органами МВС". "Без співпраці з міліцією жодних неконтрольованих потоків емігрантів не буває. Це стосується і китайців, і корейців, і чеченців, кого завгодно. Всі вони живуть тут і займаються справами лише за заступництва з боку міліції", - сказав Кармазін.

Такод народний депутат від ПР Ігор Плохой, який був доповідачем у Верховній раді з питання спецоперації в Одесі, вважає, що Дикаєв навряд чи міг діяти без допомоги міліції.

"Комітет зробив свої висновки, які говорять самі за себе. Особливо - у світлі інтерв'ю брата вбитого Дікаєва, яке підтверджує деякі версії трагедії, що насторожують", - заявив регіонал.

Нагадаємо, одній з газет вдалося зв'язатися з рідним братом застреленого під час штурму одеським спецназом Аслана Дикаєва - Адамом, який проживає в Грозному. Він заявив, що у його брата були покровителі в МВС, які віддали наказ його вбити.

У ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Адам Дикаєв про брата: він казав, що українська міліція перетворилася на бандитів

Брат Дикаєва розповів, що кілер працював на керівництво української міліції

Депутат НУНС обурився вбивством кілера Дикаєва

Дикаєв привіз в Україну сина і дочку, його дружина-українка зараз вагітна

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Повʼязані теми:

Наступна публікація