Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Аслан Дикаєв / Фото: МВС

Українські міліціонери спеціально приїхали до Грозного, щоб допитати брата вбитого в Одесі бандита.

Вбитого при кривавому штурмі в Одесі російського кілера Аслана Дикаева таємно поховали в Чечні.

Як розповів газеті "Сегодня" брат Дикаєва - Адам, який проживає в Грозному, - труп Аслана був переданий його матері 13 жовтня. А вже 14 жовтня його поховали на кладовищі в Грозному.

Хоча раніше в міській прокуратурі стверджували, що тіло кілера знаходиться в морзі, і його видадуть родичам тільки після закінчення слідчих дій.

За словами Адама Дикаєва, українські міліціонери спеціально для цього приїхали до Грозного, щоб допитати його.

"Але я особливо з ними не був відвертим, тому що впевнений: загибель мого брата була вигідна якимось великим чиновникам в українському МВС. В українських і російських ЗМІ перекрутили правду про те, що сталося насправді 1 жовтня в Одесі. Я впевнений, що на мене будуть тиснуть, але заради правди готовий на все", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Адам стверджував, що Аслан Дикаєв працював на керівництво українського МВС. За його словами, той збирався виїхати з України, і саме тому міліція почала за ним полювання.

Нагадаємо, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Невідомі шанувальники приносять квіти на місце розстрілу одеських кілерів

Місяць бійні в Одесі: у місті тривають облави, а трупи кілерів досі в морзі

У Криму затримано трьох поплічників Дикаєва з цілим арсеналом зброї

У Чечні бояться за своїх співвітчизників в Україні після вбивства Дикаєва

Повʼязані теми:

Наступна публікація