Регіонал переконаний, що Дикаєва покривав заступник Могильова

Регіонал переконаний, що Дикаєва покривав заступник Могильова

Плохой вважає, що Дикаєв навряд чи міг діяти без допомоги міліції / Фото: 7kanal

Висновки парламентського комітету підтверджують слова брата загиблого.

Народний депутат Ігор Плохой, який був доповідачем у Верховній Раді з питання спецоперації в Одесі, вважає, що чеченець Аслан Дикаєв навряд чи міг діяти без допомоги міліції.

"Комітет зробив свої висновки, які говорять самі за себе. Особливо - у світлі інтерв'ю брата вбитого Дікаєва, яке підтверджує деякі версії трагедії, що насторожують", - заявив регіонал.

За його словами, Адам Дикаєв згадує про зв'язки Аслана не тільки з начальством одеської і кримської міліції, а й на рівні заступника міністра МВС. "Він ставить слушне запитання: якщо Аслана Дикаєва не покривало керівництво міліції, то де б він роздобув такий арсенал зброї? Відповідь на це питання цікавить громадськість", - зазначив нардеп.

Він додав, що начальник управління МВС в Одеській області виявив слабкі професійні якості: "Це стосується 29 вересня, коли міліціонерів через недогляд керівництва спрямували не на затримання злочинців, а просто на перевірку автомобіля без відповідного інструктажу та спецзасобів. Результат страхітливий - двоє загиблих і четверо поранених".

"1 жовтня, при очевидно високому рівні небезпеки проведеної операції, не було вжито ніяких заходів для захисту цивільного населення. Не евакуювалися мешканці сусідніх будинків та студентського гуртожитку. Навіть шістьох працівників готелю, в якому перебував Дикаєв, міліція не вивела. Після штурму замість компенсації матеріальних збитків особи, майно яких постраждало під час проведення спецоперації, отримують лише відписки та красиві обіцянки", - заявив Плохой.

За словами Плохого, операція проводилася не одну годину, але керівництво одеської міліції після виставлення кількох рядів збройного оточення навіть не спробувало провести евакуацію 100 студентів з гуртожитку юридичного університету.

Нагадаємо, одній з газет вдалося зв'язатися з рідним братом застреленого під час штурму одеським спецназом Аслана Дикаєва - Адамом, який проживає в Грозному. Він заявив, що у його брата були покровителі в МВС, які віддали наказ його вбити.

Нагадаємо, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Адам Дикаєв про брата: він казав, що українська міліція перетворилася на бандитів

Брат Дикаєва розповів, що кілер працював на керівництво української міліції

Дикаєв привіз в Україну сина і дочку, його дружина-українка зараз вагітна

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Невідомі шанувальники приносять квіти на місце розстрілу одеських кілерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація