Адам Дикаєв про брата: він казав, що українська міліція перетворилася на бандитів

Адам також запевняє, що його брат чотири рази був нагороджений орденами, медалями і грамотами РФ за подвиги, здійснені в ході контртерористичних операцій проти чеченських бойовиків.

Рідний брат убитого при штурмі в Одесі кілера стверджує: той працював на українське МВС, яке вважав справжніми бандитами. Про це пише "Сегодня".

Нагадаємо, раніше Адам Дикаєв, з яким вдалося зв‘язатись українським ЗМІ, повідомив, що його молодший брат Аслан працював на керівництво української міліції, а раніше, ще у Чечні, служив в структурі Розвідувального управління Міністерства оборони РФ, а після демобілізації 7 років прослужив в органах міліції.

Наразі Адам розповів, що коли в останнє бачився з братом (цього року в Одесі), той скаржився йому на роботу.

"Аслан тоді розповів мені, що він працює на заступника дуже високого міліцейського чина з українського МВС, виконує для нього якісь спеціальні завдання. Брат був дуже сумним, говорив, що хоче поїхати з України, мовляв, йому набридла співпраця з українськими правоохоронцями, які змушують його робити те, що він не хоче. Він так і сказав - українська міліція перетворилася на справжніх бандитів", - розповів Адам.

За словами Адама, Аслан отримав в юридичному коледжі Волгограда. Після цього повернувся в Грозний і в 18 років пішов в армію. Служив спочатку в батальйоні Міноборони Росії "Восток", а потім перевівся в батальйон спецназу "Захід" (батальйони "Восток" і "Захід" набиралися з уродженців Чечні і використовувалися для боротьби з бандформуваннями. - ред.). Після кількох років служби в армійському спецназі Дикаєв  демобілізувався і влаштувався на службу в кримінальний розшук Грозного.

Адам також запевняє, що його брат - молодший сержант чотири рази був нагороджений орденами, медалями і грамотами РФ за подвиги, здійснені в ході контртерористичних операцій проти чеченських бойовиків в ході 2-й чеченської війни.

"Він був віруючим і дуже добрим. Не пив і не курив", - уточнює Адам. До речі, третій, найстарший брат Аслана - Алік Дикаєв - загинув на 1-й чеченської війни, воюючи на боці федералів.

Що за завдання виконував для української міліції його брат, Адам не повідомив. Проте він впевнений, що це були не вбивства: "Аслан колись зізнався мені, що не може вбивати".

"Завдання Аслану передавав якийсь одеський міліціонер на ім'я Міша. Аслан тоді проговорився мені, що у нього для зв'язку з ним є окремий мобільний телефон… Ще брат неодноразово згадував, що дружить з багатьма великими чинами в МВС і СБУ Україну. Навіть квартиру в Сімферополі він з дружиною знімав у полковника СБУ, а свою попередню машину "БМВ-525" він купив у начальника УБОЗу в Маріуполі", - повідомив Адам.

Тим часом в українській міліції спростовують інформацію Адама Дикаєва: за словами правоохоронців, це брехня чи спланована провокація.

"Не факт, що журналісти спілкувалися саме з родичем кілера, будь-хто може таким представитися. Хтось намагається відбілити кілера – будь-яким шляхом. Якщо Адам Дикаєв хоче оприлюднити якісь факти, то нехай приїжджає в Україну і пише заяву до прокуратури. Буде порушено кримінальну справу", - заявив глава одеської міліції Михайло Яцков.

Також він розповів про третього спільника кілера - Андрія Шемятенкова.

"У нього немає іншого виходу, крім як здатися. Якщо він не стріляв, то це буде доведено, і йому нема чого боятися", - зазначив Яцков.

Читайте також:

Дикаєв привіз в Україну сина і дочку, його дружина-українка зараз вагітна

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Невідомі шанувальники приносять квіти на місце розстрілу одеських кілерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація