Дружині кілера-втікача міліціонери купують їжу

Дата публікації
Перегляди
8092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружині кілера-втікача міліціонери купують їжу

Андрій Шемятенков - кілер-утікач / Фото: rupor.od.ua

Кілера Андрія Шемятенкова, який втік при штурмі банди Аслана Дикаєва в Одесі, досі розшукує міліція. Зокрема, у Сімферополі, де лишилася його дружина.

Через майже три тижні після ліквідації в Одесі кілерів Дикаева і Хадісова все ще ведуться пошуки їхнього спільника із Сімферополя Андрія Шемятенкова. В ГУ МВС в АРК рапортують: йдуть оперативно-розшукові заходи.

Однак на питання про те, чому кілер до цих пір не знайдений і чи були у нього спільники в Криму, правоохоронці відповідати відмовилися.

Проте джерело "Сегодня" в міліції повідомило, що у сімферопольського кілера таки були подільники-кримчани: "Їх шукали в Херсоні та Миколаєві, але всі вони зникли. А сам Шемятенков через чотири дні після втечі по телефону призначав зустріч у Сімферополі. Але потім сигнал пропав, мабуть, він знищив мобільний".

Двері будинку Шемятенкових на околиці Сімферополя ніхто не відкриває. Однак сусіди розповіли, що три тижні не можуть спати спокійно.

"У нас в районі кожну людину опитувала міліція. А за його дружиною досі стежать, навіть за продуктами для неї ходять люди з міліції. Та й боїмося ми, раптом його тут будуть затримувати", - повідав Олександр, який живе неподалік.

До речі, ті, хто знають втікача, все ще не вірять, що він займався замовленими вбивствами.

"На районі з хлопцями дружив. По-пацанськи побитися міг, але щоб завалити когось - навряд чи. Останні кілька років він тихонею був, нетовариським. Правда, нервував, коли ми ввечері стояли біля "наливайки", пиво пили і галасували. Він тоді виходив і обіцяв голови нам відкрутити, якщо його доньку ще раз розбудимо", - міркує сусід Шемятенкова Михайло.

Як повідомлялося, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукується за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо поранені. Загалом у спецоперації брали участь 12 правоохоронців.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували приватний будинок, в якому знаходилися вбивці. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Проте злочинці ніяк на це не прореагували, і правоохоронці почали штурм. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втікти.

Читайте також:

На Одещині відкрили масштабне полювання на кілера-втікача

При штурмі в Одесі бандити зробили 500 пострілів, міліція - 7 тисяч

Банда Дикаєва прибула в Одесу для вбивства російського злодія в законі

Правоохоронці бояться за життя дружини Дикаєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація