МВФ вирішив зробити перерву в переговорах з Україною

Дискусії з питань економічної політики будуть відновлені в "найближчому майбутньому".

Місія Міжнародного валютного фонду, яка працювала в Україні з 25 жовтня до 3 листопада, вирішила зробити перерву в переговорах з українською владою.

Про це йдеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Макса Альєра.

"Ми вирішили взяти паузу, щоб дати можливість виконати певну додаткову роботу з відпрацювання технічних питань", - наголошується в заяві.

Очікується, що дискусії з питань економічної політики будуть відновлені в найближчому майбутньому, проте МВФ не наводить інформації про те, як скоро це може статися.

Фонд також відзначає прогрес у дискусіях з українською владою в рамках підготовки до завершення другого перегляду програми stand by.

Як відомо, 25 жовтня місія МВФ прибула в Україну для зустрічей із владою.

За результатами візиту, як передбачалося, місія повинна була рекомендувати раді директорів МВФ завершити перегляд програми за угодою stand by і надати Україні черговий транш фінансування.

Однак, місія МВФ, яка мала завершити роботу в Києві 4 листопада, достроково залишила Україну.

З початку 2011 року Україні не вдалося отримати жодного із запланованих траншів через невиконання взятих у рамках програми зобов'язань. Зокрема, пенсійна реформа, спрямована на скорочення дефіциту державного Пенсійного фонду, стартувала з 1 листопада замість обіцяного початку року. А дата обіцяного підвищення тарифів на газ для населення для скорочення дефіциту держхолдингу "Нафтогаз" взагалі не визначена.

14 жовтня віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) свідчать про те, що комунальні послуги подорожчають на 32%.

Читайте також:

МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Тігіпко полетів у Вашингтон випрошувати у МВФ грошей

Місія МВФ знову залишить Україну без грошей

Місія МВФ достроково залишила Україну

МВФ змінить правила видачі кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: