МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Микола Азаров розповів, чому місія МВФ достроково залишила Україну

Україна і МВФ домовилися про коригування програми співробітництва на 2012 рік, повідомив прем'єр Микола Азаров.

"Керівництво Міжнародного валютного фонду з розумінням підходить до вирішення тих проблем, які стоять перед Україною. І ми домовилися про те, що після завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ та інших питань, ми розпочнемо тісну співпрацю з Місією МВФ щодо корегування програми співробітництва на 2012 рік", - зазначив він.

Азаров підкреслив, що відповідне рішення ухвалено за результатами переговорів міністра фінансів Федора Ярошенка та віце-прем'єра Сергія Тігіпка з керівництвом МВФ у Вашингтоні.

Нагадаємо, місія МВФ прибула до Києва 25 жовтня. Планувалося, що результатом переговорів стане виділення Україні чергового траншу.

Сьогодні стало відомо, що місія організації достроково залишила Україну.

Програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Одним з пунктів угоди, що залишилося виконати Україні для отримання чергового траншу, залишилося підвищення тарифів на газ для населення.

Як повідомлялось, 14 жовтня віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) свідчать про те, що комунальні послуги подорожчають на 32%.

Читайте також:

Місія МВФ знову залишить Україну без грошей

Місія МВФ достроково залишила Україну

МВФ змінить правила видачі кредитів

ВідеоМВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією по газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: