МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Микола Азаров розповів, чому місія МВФ достроково залишила Україну

Україна і МВФ домовилися про коригування програми співробітництва на 2012 рік, повідомив прем'єр Микола Азаров.

"Керівництво Міжнародного валютного фонду з розумінням підходить до вирішення тих проблем, які стоять перед Україною. І ми домовилися про те, що після завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ та інших питань, ми розпочнемо тісну співпрацю з Місією МВФ щодо корегування програми співробітництва на 2012 рік", - зазначив він.

Азаров підкреслив, що відповідне рішення ухвалено за результатами переговорів міністра фінансів Федора Ярошенка та віце-прем'єра Сергія Тігіпка з керівництвом МВФ у Вашингтоні.

Нагадаємо, місія МВФ прибула до Києва 25 жовтня. Планувалося, що результатом переговорів стане виділення Україні чергового траншу.

Сьогодні стало відомо, що місія організації достроково залишила Україну.

Програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Одним з пунктів угоди, що залишилося виконати Україні для отримання чергового траншу, залишилося підвищення тарифів на газ для населення.

Як повідомлялось, 14 жовтня віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) свідчать про те, що комунальні послуги подорожчають на 32%.

Читайте також:

Місія МВФ знову залишить Україну без грошей

Місія МВФ достроково залишила Україну

МВФ змінить правила видачі кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: