МВФ наполягає: грошей для України не буде, поки ціни на газ не зростуть

Як підкреслили в МВФ, за тарифами на газ Україна не виконала ані початкового зобов'язання (підвищити на 50% у квітні-2011), ані переглянутого (про підвищення на 20% у квітні та на 10% в липні).

Щоб отримати наступний транш кредиту Міжнародного валютного фонду Україні у будь-якому разі доведеться підвищувати тарифи на газ для населення. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр.

Представник МВФ нагадав, що серед умов продовження співпраці були зобов'язання скасувати викуп Нацбанком за номіналом "рекапіталізаційних" ОВДП, прийняття пенсійної реформи, підняття тарифів на газ і утримання дефіциту бюджету в обумовлених межах (3,5% ВВП в 2011 році й 2,5% у 2012 році).

За словами Альєра, якщо перша умова виконана повністю, а щодо другої МВФ 9 вересня отримав текст "пенсійного" закону і зараз його аналізує, то третя і четверта умови Україною поки ще не виконані.

При цьому, підкреслює представник МВФ, за тарифами на газ Україна не виконала ані початкового зобов'язання (підвищити на 50% у квітні-2011), ані переглянутого (про підвищення на 20% у квітні та на 10% в липні), хоча воно є одним з ключових, і без його реалізації отримання траншу неможливе.

Нагадаємо, у Нацбанку вважають, що Україна може отримати гроші МВФ у лютому 2012 року.

Читайте також:

В МВФ можуть закінчитись гроші

Азаров заявив, що гроші МВФ на сьогоднішній день Україні не потрібні

МВФ переніс візит до Києва на кінець жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: