Брейвіка бояться випускати з в'язниці до суду

Чергове слухання у справі норвезького терориста відбудеться 14 листопада. Брейвік даватиме свідчення по відеозв'язку.

Норвежець Андерс Брейвік, якого підозрюють у скоєнні кривавих терактів 22 липня, за рішенням суду Осло під час чергових слухань у своїй справі залишиться у в'язниці і постане перед суддями по відеозв'язку.

Чергове слухання у справі Брейвіка в суді Осло відбудеться 14 листопада. У цей день судді повинні будуть вирішити питання про продовження терміну його перебування під вартою.

Влаштувати відеоконференцію між в'язницею і будівлею суду у понеділок зажадали представники поліції. За їхніми словами, такий крок обумовлений міркуваннями безпеки.

Захист Брейвіка заперечував проти його "віртуальної" появи перед суддями, вказуючи, що відеоконференція не дозволить скласти належної думки про фізичний стан їхнього клієнта, який знаходиться в суворій ізоляції з моменту арешту.

Наступного тижня суд має вирішити, чи зможуть бути присутніми на відеоконференції за участю Брейвіка журналісти та представники жертв терактів. Раніше підозрюваний з'являвся в суді особисто, але слухання були закритими.

Андерс Брейвік був затриманий 22 липня на острові Утойя, де він відкрив стрілянину по підлітках, які приїхали в молодіжний табір правлячої Робочої партії Норвегії.

За кілька годин до цього Брейвік підірвав 500-кілограмову бомбу в урядовому кварталі в Осло.

У результаті двох терактів загинули 77 осіб - 8 в столиці Норвегії і ще 69 на Утойя. На допитах Брейвік одразу в усьому зізнався, проте відмовився вважати себе винним.

Читайте також:

Брейвік сказав судді, що йому дуже самотньо, і попросив телевізор

Стало відомо, якими були перші слова Брейвіка після затримання

Естонського вчителя посадили за залякування людей ім'ям Брейвіка

У Польщі затримали 19 посібників норвезького терориста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: