Вбивця 77 людей у Норвегії шкодує, що випадково убив мишку

Організатор найкривавішого теракту в історії Норвегії на допиті в поліції зізнався, що йому дуже шкода мишку, яку він випадково переїхав на своєму автомобілі.

Норвезький терорист Андерс Брейвік, жертвами якого стали 77 людей, на останньому допиті зізнався, що йому дуже шкода мишку, яку він випадково убив, готуючись до терактів.

Брейвік розповів, що задавив гризуна, коли їхав на свій хутір під Осло, щоб зібрати бомбу. "Єдине, про що Брейвік жалкує, так це про мертву мишу! Йому абсолютно байдуже до людей, яких він вбив!", - розповіло джерело в поліції газеті The Sun.

Утім, психіатри вважають поведінку Брейвіка цілком типовою. "Люди часто піклуються про тварин краще, ніж про інших людей. Можливо, колись у нього було домашня тварина, з якою щось сталося, і коли він задавив мишу, це нагадало йому про минуле", - припустив психіатр Ульф Аасгард.

32-річний Андерс Брейвік 22 липня здійснив подвійний теракт в Норвегії, який став найкривавішим в історії країни і шокував усю Європу.

Спочатку він організував вибух замінованого автомобіля в урядовому кварталі Осло, а за кілька годин влаштував бійню на острові Утойя в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії. Його жертвами стали загалом 77 людей, багато з яких – підлітки до 20 років.

Як пізніше розповів Брейвік, він керувався "ідейними" мотивами: масове вбивство, за його задумом, мало привернути увагу суспільства до проблеми нелегальних мігрантів і необхідності боротьби з "ісламізацією Європи".

Читайте також:

Брейвік сказав судді, що йому дуже самотньо, і попросив телевізор

Брейвік показав слідчим, як вбивав людей на острові Утойя

Після терактів у Норвегії вилучили з продажу World of Warcraft

Норвезький терорист розстрілював підлітків під музику з "Володаря перснів"

ВідеоЖертви подвійного теракту в Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: