Чоловіки закохуються за 8 секунд

Чоловіки закохуються за 8 секунд

Чоловіки закохують дуже швидко

Якщо чоловік дивиться в очі дівчини 8 секунд, то він закохався, - вважають вчені. А якщо менше - то дівчина йому не дуже сподобалась.

Вчені вважають, що якщо на першому побаченні пильний погляд чоловіка на свою супутницю триватиме довше 8,2 секунд, можна сміливо стверджувати, що він закоханий.

Фахівці провели дослідження, в якому взяли участь 115 студентів. Розмови хлопців і дівчат записувалися на приховану камеру. Потім добровольцям потрібно було оцінити привабливість своєї співрозмовниці.

З'ясувалося, що пронизливий погляд чоловіка в очі красивої дівчини тривав 8,2 секунди, але якщо співрозмовниця здавалася хлопцям непривабливою, вони дивилися всього 4,5 секунди.

Нагадаємо, британські вчені довели, що жінка закохується не з першого погляду, а з шостого. Всього лише за 45 секунд жінка може визначити, підходить їй чоловік чи ні.

За даними вчених, через 45 секунд спілкування жінка може визначити, що це за чоловік, з яким вона спілкується і чи варто їй продовжувати з ним спілкування.

Дослідники стверджують, що в першу чергу жінка звертає увагу на очі чоловіка, на їхній колір і на скільки, на її думку, вони випромінюють інтелект.

Далі увага представниць прекрасної статі падає на зовнішній вигляд чоловіка, наскільки він охайно одягнений і чи носить обручку. Після чого оцінює зачіску співрозмовника.

Востаннє, на думку вчених, жінки оцінюють руки чоловіка, взуття і його вміння триматися в суспільстві, ходу і жести.

Читайте також:

Вчені: жінка визначає, чи підходить їй чоловік за 45 секунд

Закохавшись, людина неминуче втрачає близьких друзів

Вчені з'ясували, чим закоханість відрізняється від кохання

Чоловік не здатний сказати коханій більше 10 ніжних слів

Повʼязані теми:

Наступна публікація