Фіни відправили у плавання по морю офісний центр

Фіни відправили у плавання по морю офісний центр

Фінни навились будувати легкі будинки, які можна перевозити

Триповерховий офісний будинок успішно поплавав у Архіпелаговому морі.

Фінська будівельна компанія побудувала триповерховий офісний будинок і відправила його у плавання.

Нова будівля довжиною 33 метри, заввишки 12 метрів і вагою в 220 тонн вчинила вояж по Архіпелаговому морю, передає membrana.

Офіс на баржі приблизно за три години добрався з порту Турку на острів Хірвенсало. Будівельна компанія NEAPO створює будинки за власною технологією, яка носить ім'я Fixel.

Це сталеві панелі з сотообразною структурою - легка, недорога, але міцна альтернатива звичайним залізобетонним виробам.

З панелей Fixel збираються модулі (аж до чотирикімнатної квартири), які потім з'єднуються в будівлю потрібної конфігурації.

"Будівництво" плавучого офісу почалося в грудні 2010 року. Він був зібраний в гігантському ангарі на верфі Турку з трьох модулів.

Тут же, на верфі, будинок одержав всю зовнішню і внутрішню обробку, системи опалення та вентиляції, були проведені всі електромонтажні роботи, встановлено освітлення та сантехніка.

Тобто будинок фактично здали під ключ. Залишалося тільки доставити власникові його нерухомість. За оцінками фінів, такий самий бетонний будинок важить в п'ять разів більше і не переживе транспортування "в зборі".

Між тим NEAPO свої будинки меншого розміру возить і по автомобільних дорогах, проте у триповерхового офісу був лише один спосіб дістатися до свого господаря. У міру необхідності будинок можна буде перенести ще не раз.

Читайте також:

Побудовано найдорожчий будинок в світі із золота, платини і кісток динозавра

Британець живе у будинку, який повністю заріс плющем

У США здійснили ідею з мультфільму "Вперед і вгору!": будинок злетів у небо на кульках

Повʼязані теми:

Наступна публікація