Чоловіки відчувають себе в офісі щасливішими, ніж жінки

Чоловіки відчувають себе в офісі щасливішими, ніж жінки

Жінки, за даними опитування, більш схильні до стресів як в офісі, так і вдома.

Чоловіки відчувають себе більш щасливими на роботі в офісі, ніж жінки. Принаймні, такі дані були отримані в Північній Америці, де маркетинговий центр Captivate Office Pulse провів опитування на цю тему. У дослідженні взяли участь 400 співробітників різних компаній в 14 містах Північної Америки.

За даними опитування, представники чоловічої статі в порівнянні з жіночою половиною на 25% відчувають себе комфортніше на робочих місцях і на 8% щасливіше вдома.

Як виявилося, чоловіки відчувають себе в офісі щасливішими, навіть якщо вони більше проводять часу на роботі. Це дійсно так - в середньому чоловік проводить на роботі 8,8 годин, а жінка - 8,4 години. Чоловіки охочіше працюють удома, а також дистанційно за допомогою комп'ютера.

Охочіше чоловіки і перериваються, щоб відправитися на обід або на перекур. Іноді чоловіки навіть займаються сексом в обідню перерву, роблячи це на 11% частіше, ніж жінки. Встановлено, що і стрес чоловіки відчувають на роботі рідше, ніж жінки.

Наприклад, якщо серед жінок 67% респонденток зазначили, що в офісі відчувають стрес, то чоловіків з такою ж проблемою налічується всього 58%. З головним болем на роботі мучаться 54% жінок і лише 43% чоловіків. Разом з тим в депресію впадають вони чомусь майже в рівній мірі.

Що стосується віку, то щасливішим всіх відчувають себе на роботі 39-річні чоловіки у позиції менеджерів вищої ланки. Середній топ-менеджер одружений і має одну дитину. Його дружина працює, але з неповною ставкою, його дохід становить від 150 до 200 тисяч доларів на рік. Найнещасніший офісний працівник - це самотня жінка 42 років з річним доходом нижче 100 тисяч доларів.

Більш висока схильність жінок до стресів не дивує, адже причина очевидна - вони витрачають більше часу і сил на домашні справи, йдеться у статті, опублікованій в канадській газеті The Toronto Star за результатами проведеного цими ж експертами дослідження. Саме жінкам доводиться частіше займатися пранням, доглядом за дітьми, купівлею продовольства в магазинах, прибиранням і приготуванням їжі. Тому-то вони частіше скаржаться на перенапруження, головні болі і появу зайвої ваги.

Виявилося також, що 93% щасливих співробітників йдуть у відпустки, в той час як лише 79% нещасливих дозволяють собі тривалий відпочинок. Плани на тиждень складають 66% щасливців і 57% нещасливців. Не дуже затримуються після закінчення робочого дня 89% щасливих і 49% нещасливих. Та й на ті ж перерви щасливі йдуть в 68% випадків, серед нещасних ж таких лише 41%.

Читайте також:

Вчені заявили, що для зниження стресу корисно кричати на комп'ютер

Стрес на роботі допомагає кинути палити

Катеринчук зліг в лікарню, не витримавши політичних стресів

Повʼязані теми:

Наступна публікація