Порностудія в Лос-Анджелесі будує бункер на випадок апокаліпсису

Порностудія в Лос-Анджелесі будує бункер на випадок апокаліпсису

Американська порностудія готується пережити кінець світу з комфортом / Фото: saboy.livejournal.com

Кінець світу порностудія переживе з розвагами і випивкою.

Порнографічна кіностудія в Лос-Анджелесі вирішила перенести своє виробництво під землю - в особливий бункер.

Про це заявив Квентін Бойер, представник студії Pink Visual, пояснивши такі екстравагантні плани чутками про кінець світу наприкінці 2012 року.

Цей бункер - щось "набагато більше, ніж просто бомбосховищі або підземна капсула для тих, хто маніакально боїться за своє виживання", пояснив він телеканалу CBC Local.

У підземному містечку будуть доверху наповнені відповідним вмістом бари, величезна сцена для вистав і обладнана за останнім словом техніки студія.

"Наша мета амбітна - пережити прийдешній апокаліпсис в комфорті і розкоші, в чому б ця катастрофа не виражалася, будь то вогняні кулі, які буде кидати об землю всевидюче божество, тривалий проливний дощ, друге пришестя, викликане землетрусом мега-цунамі", - Квентін Бойер.

Навіть сайт студії продовжить працювати з бункера, адже і в разі знищення серверів і розривів ліній зв'язку на землі буде працювати внутрішня мережа, пояснив Бойер.

Точне місцезнаходження бункера він вказувати не став "з міркувань безпеки". Зараз іде відбір людей, які отримають право розміститися в секретному притулку.

Бойер пояснив, що, ймовірно, в ході відбору право оселитися в бункері дадуть як особливо заслуженим працівникам, так і деяким іншим, визначеним методом випадкової вибірки.

У число заслужених потраплять не тільки найяскравіші творчі особистості, але й активні відвідувачі сайту, а також люди, які регулярно читають повідомлення студії через Twitter.

Точне число щасливчиків не вказано, але, за деякими даними, воно становитиме від 1200 до 1500 чоловік. Введення ж бункера в дію заплановано на вересень 2012 року.

Нагадаємо. у травні мільйони людей очікували кінця світу. У Львові про кінець світу попередили бігбордами.

Читайте також:

Китайський мільйонер будує "Ноїв ковчег" на випадок апокаліпсису (відео)

Cкладено список порад, як людству пережити кінець світу 2012 року

Російські олігархи масово скуповують бункери в очікуванні кінця світу

Повʼязані теми:

Наступна публікація