Google Street View зняв народження дитини на вулиці

Камери сервісу Google Street View зняли народження дитини прямо на вулиці. Проте, деякі блогери вважають, що це недолугий жарт Google Street View.

Камери сервісу Google Street View, який збирає фотозображення вулиць основних міст світу, зняли на тротуарі пологи.

Фотографія зроблена на вулиці Хубертусаллі, що в Вільмерсдорфі, передмісті Берліна. Перед жінкою, яка лежить на тротуарі стоїть на колінах чоловік, а в руках він тримає, схоже, новонародженого.

За спиною породіллі знаходиться інша жінка, яка підтримує її голову. Сама породілля лежить на рушнику. На проїжджій частині наспіх припаркований автомобіль з відчиненими дверцятами. Збоку стоїть і чоловік, який дивиться в бік жінок.

Деякі блогери, які обговорюють цей знімок, запідозрили, що глядачі мають справу з жартом. Один німецький блогер, наприклад, написав: "Там через дорогу - лікарня. І в лікарні не знають, що перед його воротами проходять пологи? А в самому будинку - рекламне агентство. Вони що, теж були не в курсі про пологи перед їх будівлею?"

Відповідальності за організацію жарту поки ніхто на себе не взяв. Сам сервіс без коментарів замінив цей кадр на зображення порожньої вулиці.

Підозри в тому, що "пологи" були інсценовані, підкріплюються особливим ставленням берлінців до Google Street View. Адже саме в столиці Німеччини в лютому влаштували стеження за працівниками Google Street View, коли автомобіль з камерами почав їздити по місту.

До автомобіля причепили GPS-жучок, тому деякий час усі охочі могли стежити за пересуванням фотографій машини на карті, викладеної на зареєстрованому в сусідній Австрії сайті.

Зазначимо, Google Street View, який почав працювати у 2007 році, дозволяє користувачам картографічних сервісів Google Earth і Google Maps проглядати зображення вулиць, віртуально прогулюватися містами, читати написи на дорожніх покажчиках тощо.

Фотографії надходять з камер зовнішнього спостереження, а також панорамних камер, встановлених на автомобілях Google. При цьому, щоб зробити фотографії, камера встановлюється на машину на висоту близько 2,5 метрів, завдяки чому можна робити знімки через паркани і огорожі.

Знімки з вулиць французьких, британських, італійських, швейцарських, а також голландських міст вже можна побачити в мережі. Фотобанки різних країн планується оновлювати кожні два-три роки.

Читайте також:

Чоловік та його племінники-близнюки грабували квартири за інструкцією з Інтернету

Новозеландка продала свою депресію на онлайн-аукціоні

Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

Повʼязані теми:

Наступна публікація