Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

Фото: Архів

Рішення глави італійського уряду самочинно реставрувати безцінну античну статую викликало хвилю обурення в італійському суспільстві.

Скульптура до і після втручання Берлусконі
Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі, переживає глибоку політичну кризу, а незабаром будуть представлені дві пропозиції щодо недовіри його уряду. Тим не менш, він знайшов вільний час, щоб змінити рід занять: прикріпив пеніс і руку двом античним статуям в палаці, де засідає італійський уряд.

Газета "La Repubblica" 18 листопада повідомила, що "Берлусконі часто розглядав дві стародавні статуї, розміщених в урядовій резиденції в Римі, і це дуже його турбувало. І він вирішив виправити відсутність органів, ігноруючи суворі закони про реставрацію".

Інша газета повідомляє, що статуї другого століття у 1918 році розкопали археологи неподалік від Риму. Висота дві статуї становить шість футів, вага – 1,4 тонни. Одна скульптура представляє Марса, бога війни в римській міфології, одного з найбільш шанованих богів римського пантеону. Друга статуя – Венера, богиня садів і виноградників у римської міфології. Венера була одною з десятка найбільш важливих богів Риму.

Рішення про перенесення статуї з Музею Риму викликало грандіозний скандал. Як передає "La Repubblica", Берлусконі розпорядився, щоб його особистий архітектор перемістив статуї і поставив їх на яскраво-синьому фоні, вставивши відсутні органи. Зроблено це було незважаючи на те, що в Італії дуже строго дотримуються законів художньої реставрації, особливо щодо цих безцінних статуй.

Прем'єр Італії Берлусконі заявив вчора, що прискорить вибори і перенесе їх на 14 грудня, якщо в парламенті будуть прийняті обидва вотуму недовіри (до нього). Опитування, опубліковане вчора показало безпрецедентно низький рівень симпатії до лідера - лише 35%.

Читайте також:

Берлусконі звинуватили у хворобливій пристрасті до жінок

З жиру Берлусконі у Швейцарії створили мило

Берлусконі буде спати на ліжку Наполеона

Повʼязані теми:

Наступна публікація