Бразильський "апостол" зарахував USB-порт до діянь сатани

Бразильський "апостол" зарахував USB-порт до діянь сатани

Бразильський "апостол" зарахував USB-порт до діянь сатани

У Бразилії один з апостолів громади заявив, що символ USB - тризуб, а це знаряддя використовується в пеклі чортами для муки душ померлих.

Лідер бразильської релігійної громади "Світ, коханий Богом" Велдер Салданья заборонив своїм підопічним користуватися комп'ютерним портом USB.

Як вважає апостол Салданья (так іменує себе глава цієї громади євангелістів-харизматиків), технологія USB, настільки поширена серед користувачів комп'ютерів, - це справа рук сатани.

На думку Салданна, символ USB - тризуб, а це знаряддя використовується в пеклі чортами для муки душ померлих. Тому кожен, хто користується інтерфейсом з таким символом, фактично поклоняється дияволу.

При цьому апостол не закликає зовсім відмовитися від комп'ютерних технологій. Такі порти передачі даних, як FireWire, COM-порт або PS/2, заперечень у нього не викликають. Один з них він навіть шанує особливо. Це - Bluetooth. Цей інтерфейс, назва якого перекладається як "синій зуб", Салданья називає священним, оскільки "синім був колір очей нашого Спасителя Ісуса Христа".

Між тим Bluetooth насправді отримав свою назву на честь скандинавського короля Харальда Синьозубого (Harald Blåtand), який в X столітті приєднав до Данії частину сучасної Норвегії.

Символом USB є деревоподібна блок-схема, на різних кінцях якої знаходяться велике коло, мале коло, трикутник і квадрат. Різні фігури на емблемі підкреслюють, що USB є універсальним інтерфейсом. Цією-то універсальності і позбавляє своїх одновірців апостол Салданья.

Читайте також:

У Німеччині випустили домовини для геїв

Італійський трунар випустив еротичний календар

У Росії з'явилися світлофори з коноплею

Повʼязані теми:

Наступна публікація