У Росії з'явилися світлофори з коноплею

Дата публікації
Перегляди
3124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії з'явилися світлофори з коноплею

Конопляний світлофор / Фото: Lenta.ru

В Єкатеринбурзі невідомі жартівники розмалювали листками коноплі кілька десятків світлофорів.

У російському місті Єкатеринбурзі хулігани в ніч на 15 листопада розмалювали листками коноплі кілька десятків світлофорів. Про це повідомили в місцевій міліції.

Розмальовані були нижні - зелені - лінзи, на яких з'явилися схематичні зображення конопляного листка. Наносилися малюнки, як видно, за допомогою трафарету.

Конопляні листочки, як свідчать місцеві жителі, закривали лише частину лінзи, не заважаючи бачити, який колір горить. Проте, чиновники міської адміністрації й ДІБДР висловили обурення тим, що сталося, й попросили можливих свідків допомогти в пошуках хуліганів. За сприяння в їхньому затриманні міліція пообіцяла винагороду.

Разом із цим влада відзвітувалася про те, що більшість світлофорів (близько 60) приведено в належний вигляд. "Всі світлофори працюють у належному стані, фарба, нанесена хуліганами, стерта", - розповіли в мерії міста, пообіцявши не допустити подібного надалі.

Конопляний листок у молодіжній субкультурі символізує припустимість уживання каннабіоїдів і протест проти кримінального переслідування людей, що курять "травку".

Читайте також:

Американець поскаржився поліції, що викурив огидну марихуану

У Канаді злочинці пасли ведмедів на полях з марихуаною

У центрі Манхеттена виросла конопля

У США відкрився гіпермаркет марихуани

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація