У центрі Манхеттена виросла конопля

Дата публікації
Перегляди
4467
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Мешканці престижного району Нью-Йорка виявили на Юніон-сквер кущ коноплі. Проте марихуана росла в центрі Манхеттена не довго.

Мешканці Манхеттена виявили на Юніон-сквер рослину, що нагадує коноплю. Численні очевидці стверджують, що рослина не тільки виглядає як марихуана, але і володіє специфічним запахом.

Представники місцевого паркового управління поки не прокоментували повідомлення про коноплю, що виросла на Юніон-сквер. Проте великого кущ коноплі наразі вже знищений. Журналісти виявили на його місті лише маленьку рослину.

Хто саме вирвав рослину, наразі невідомо.

Експерт з журналу High Times Денні Денко підтвердив, що рослина, фотографії якої надали читачі, належить до виду cannabis sativa (конопля посівна). Фахівець заявив, що може бути як мінімум дві версії появи рослини в центрі міста. За однією з них, хтось міг просто загубити насіння, які згодом проросли.

За іншою версією, група молоді навмисне засіває коноплею публічні місця, щоб виразити таким чином протест проти заборони на марихуану.

За словами експерта,  кущ конопель, цілком ймовірно, був вирощений не з дорогого насіння високого ґатунку, а зі знайдених кимось у купленій для куріння марихуані.

Дослідники з Бруклінського ботанічного саду також схилялися до того, що рослина дійсно є кущем конопель. У той же час продавці овочів з ярмарку сільськогосподарської продукції, що регулярно проходить на Юніон-сквер, вважають, що ця рослина просто схожа на коноплю.

Вони звернули увагу журналістів на те, що у рослини сім листків, в той час як у марихуани їх п'ять. Однак жіночі рослини конопель можуть мати і сім листків.

Читайте також:

Афганці відмовились від вирощування опійного маку заради конопель

У Каліфорнії відбудеться референдум про легалізацію марихуани

У Вінниці водій маршрутки курив коноплю прямо у салоні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4467
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація