Афганці відмовились від вирощування опійного маку заради конопель

Вільні від вирощування опійного маку афганські провінції одразу ж посіли друге в світі місце після Марокко з вирощування конопель

Начальник управління з протидії наркозлочинності ФСКН Василь Рогозін заявив, що жителі афганських провінцій, де донедавна вирощували опійний мак, освоюють вирощування конопель.

"На сьогоднішній день оголошено, що більше 20 (з 34-х) провінцій Афганістану вільні від опіуму. З іншого боку, ці ж території зараз освоюють під вирощування нарковмісних конопель", - сказав Рогозін в ефірі радіостанції Ехо Москви.

За його словами, вільні від вирощування опійного маку афганські провінції одразу ж посіли друге в світі місце після Марокко з вирощування конопель та виготовлення з неї марихуани, а також виробництва гашишного масла і гашишу.

"Так що радіти і заспокоюватися нам поки зарано", - відзначив представник ФСКН РФ.

Раніше голова Управління ООН з наркотиків і злочинності Антоніо Марія Коста заявив, що афганський опійний мак став жертвою грибкової хвороби. За його словами, захворюванням вражено половину всіх макових полів в країні, через що врожай у порівнянні з торішнім може скоротитися на чверть.

Тим часом, у березні повідомлялося, що США відмовилися від програми знищення опійного маку в Афганістані, оскільки вона не дала бажаних результатів. Помічник держсекретаря з боротьби з наркотиками і діяльності правоохоронних органів Девід Джонсон повідомив, що Вашингтон вирішив зосередитися на інших областях, де можна домогтися більшого результату.

Читайте також:

У Донецьку з'явилися "наркомати", які продають суміші для паління

В Україні з'явиться наркотик з жаб

У США з'явилося кафе, в якому можна купити марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: