З жиру Берлусконі у Швейцарії створили мило

З жиру Берлусконі у Швейцарії створили мило

Сильвіо Берлусконі / Фото: AFP

Художник виставив у музеї сучасного мистецтва в Швейцарії експозицію "Чисті руки": брудно-білий шматок мила, зроблений з жиру прем'єра Італії.

 У музеї сучасного мистецтва Мігрос (Цюріх, Швейцарія) стартувала виставка, один з експонатів якої виділяється історією створення.

Художник Джанні Мотті розповів, що брудно-білий шматок мила, виставлений на огляд публіки під назвою "Чисті руки", зроблений з жиру прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі.

За словами автора "Чистих рук", жир Берлусконі передав йому один із співробітників швейцарської клініки, де прем'єр робив ліпосакцію. Художник вирішив, що викидати таке "добро" не можна і переробив його на мило.

У клініці, звідки нібито надійшов високопоставлений жир, категорично відкидають можливість того, що хтось міг заволодіти ним, а тим більше - передати в чужі руки. Тим не менш, мило удостоїлося честі потрапити на виставку сучасного мистецтва.

Назва "Чисті руки" з'явилася не випадково. У 1990-х роках в Італії пройшла широкомасштабна операція з боротьби із політичною корупцією, причому серед підозрюваних у подібних порушеннях фігурував і чинний прем'єр-міністр цієї країни.

Читайте також:

Новий скандал з Берлусконі: він займався сексом одразу з трьома повіями

Берлусконі відкупився від дружини за 3,6 млн євро на рік

Партію Берлусконі фінансував клан Корлеоне

Хітом продажів в Італії стала лялька "скривавлений Берлусконі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація