Партію Берлусконі фінансував клан Корлеоне

Один з італійських мафіозі на суді зізнався, що Сільвіо Берлусконі у великій політиці з'явився завдяки підтримці сицілійського клану Корлеоне.

Прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі знову звинувачують у зв'язках з мафією. На судовому процесі в Палермо один з фігурантів у справі про організовану злочинність заявив, що у велику політику прем'єр прийшов, завдяки коштам та підтримці мафіозі з сицилійського клану Корлеоне.

"Мій батько розповів мені, що це (формування партії Forza Italia (" Вперед, Італія ") стало результатом угоди між державою і мафією", - заявив на суді в Палермо Массімо Чанчіміно, чий батько - Віто Чанмічіно - уродженець сицилійського Корлеоне, займав пост мера Палермо і був членом клану Корлеоне і "Коза Ностри".

У суді з'ясовують подробиці діяльності Маріо Морі, колишнього голови елітного підрозділу карабінерів по боротьбі з організованою злочинністю (Ros) і деяких його підлеглих, яких звинувачують в сприянні мафії. На процесі також розглядається діяльність одного з найближчих помічників Берлусконі - Маріо дель Вітрі, одного із засновників партії.

За словами Массімо Чанчіміно, представники мафії надали майбутньому прем'єру країни кошти для формування партії.

На процесі Чанчіміно-молодший представив лист, у якого було кілька адресатів, включаючи Сільвіо Берлусконі. У листі Віто Чанчіміно загрожує викриттями. На запитання судді, що саме Віто Чанчіміно збирався розповісти, син Чанчіміно відповів: "Про походження коаліції, яка привела до влади Сільвіо Берлусконі".

Нагадаємо, восени 2009 року італійська газета La Repubblica, повідомила, що 20% медіакомпанії Mediaset Сильвіо Берлусконі, володіє мафія.

За цю статтю адвокати прем'єра подали позов проти газети, а члени сім'ї, які очолюють компанію спростували звинувачення. Дочка прем'єра, заявила, що в компаніях, що належать її сім'ї, ніколи не було ні ліри чужих коштів, а діяльність компаній завжди була прозора. У цьому, нагадує дочка Берлусконі, переконалася і прокуратура Палермо. Прем'єр Берлусконі не став реагувати на звинувачення у співпраці з мафією.

Читайте також:

Берлусконі відкинув звинувачення у зв'язках з мафією

Радник Берлусконі виявився представником мафії при владі

Берлусконі звинуватили у зв'язках з Коза Нострою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: