Кицька вигодувала маленьких зайченят

Кицька вигодувала маленьких зайченят

Киця вигодувала зайченят

Хазяйка кицьки знайшла зайченят на городі. Вони не могли їсти з тарілочки і померли б, якби киця їх не "усиновила".

На Кубані домашня киця стала прийомною мамою для маленьких зайченят.

Хазяйка киці Аліси Людмила Калініченко знайшла крихітних зайченят у своєму городі і принесла їх додому. Вони були настільки маленькими, що помістилися на одній долоні.

Спочатку Людмила намагалася поїти вуханів молоком з тарілочки, але нічого не виходило. На щастя, на допомогу прийшла киця Аліса. Вона прийняла зайчат, як діток.

До речі, у Аліси знайшлася подруга "за інтересами" за океаном - улюблена розвага цієї домашньої улюблениці - вилизувати нових домочадців, карликових кроликів.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ розповсюдили інформацію, що в Китаї кицька народила собачку. Власник тварини Чжоу Юн знав, що киця була вагітна, і на початку квітня народила двох кошенят. Коли Чжан Юн пішов, щоб перевірити кошенят після родів, то виявив, що одне з кошенят померло. "Потім я помітив, що інше кошеня дуже дивно виглядає, як собака", - пояснив Чжоу Юн.

Президент місцевої клініки для тварин Лай Ксяюн прийшла в будинок і перевірила кицю-цуценя. Вона сказала, що це неможливо, що кицька може народити собаку.

"Цілком можливо, що киця народила двох кошенят рано-вранці, і одне померло. Тоді вона вийшла надвір і випадково знайшла виводок новонароджених цуценят і взяла одне додому", - стверджує Лай Ксюян.

Як би там не було, але кицька усиновила собачку і вигодовує її, як рідне дитя.

Читайте також:

У Китаї кішка народила цуценя

 Китайська вівця народила цуценя

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Собачка Бу стала зіркою Інтернету: у неї майже мільйон друзів

Кицька "усиновила" маленьких зайченят

Кицька "усиновила" маленьких зайченят

Повʼязані теми:

Наступна публікація