Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Московська киця Ксюша гімалайської породи любить залазити в банки, пральну машину та інші місця, куди коти, як правило, не залазять.

В Інтернету нова улюблениця - московська киця Ксюша гімалайської породи. Вона завоювала всеросійську і навіть світову популярність після того, як її господар виклав у Мережу фото своєї надзвичайно меткої вихованки.

Пустотлива тварина практично не сидить на місці - Ксюша обожнює забиратися в різні ємності. За словами її господаря, ідея зробити ряд кадрів для Інтернету прийшла йому в голову після того, як одного вечора він виявив кицьку у п'ятилітровій банці з-під соку.

Як розповів 37-річний Юрій Коротун, коли його киця сидить у банці, то здається, що вона не може вибратися звідти самостійно, але це лише ілюзія. "Гімалайка" насправді дуже маленька, а об'ємною здається через дуже густу і пишну шерсть. Крім банок Ксюша любить ховатися в пральній машині.

Слава на перший погляд звичайної кішки докотилася навіть до Великобританії. Так, наприклад, популярне видання The Daily Mail надало свої сторінки під її "фотосесію", так що помилуватися Ксюшкою зможуть навіть люди, далекі від Інтернету.

Нагадаємо, нещодавно армією шанувальників обзавівся також німецький косоокий опосум. Звірятко Хайді прожило уже два з половиною роки. Чарівна косоокість за кілька днів зробила опосума інтернет-сенсацією. Причому армія фанатів постійно зростає.

Читайте також:

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря. ФОТО

123-сантиметровий кіт потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Повʼязані теми:

Наступна публікація