Собачка Бу стала зіркою Інтернету: у неї майже мільйон друзів

Маленька собачка допомагає благодійній організації збирати гроші на операції дітям які страждають щелепно-лицьовими патологіями.

В  Інтернет-користувачів з'явилася нова зірка – собачка Бу (Boo). Це - найпопулярніша собака на Facebook. Сторінка Бу подобається майже мільйону користувачів соціальної мережі. А кожну фотографію "лайкають" 10-20 тисяч людей.

Бу допомагає благодійній організації збирати гроші на операції дітям, які страждають щелепно-лицьовими патологіями. На її сторінці так і вказано "громадський діяч".

Нагадаємо, нещодавно зіркою Інтернету стала ще одна тваринка – московська кицька Ксюша. Вона завоювала всеросійську і навіть світову популярність після того, як її господар виклав у Мережу фото своєї надзвичайно меткої вихованки.

Пустотлива тварина практично не сидить на місці - Ксюша обожнює забиратися в різні ємності. За словами її господаря, ідея зробити ряд кадрів для Інтернету прийшла йому в голову після того, як одного вечора він виявив кицьку у п'ятилітровій банці з-під соку.

Відзначимо також, що нещодавно армією шанувальників обзавівся також німецький косоокий опосум. Звірятко Хайді прожило уже два з половиною роки. Чарівна косоокість за кілька днів зробила опосума Інтернет-сенсацією. Причому армія фанатів постійно зростає.

Читайте також:

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

 Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

В Англії живе кицька з сердечком на боці

Повʼязані теми:

Наступна публікація