В Англії живе кицька з сердечком на боці

Киця Бетті Девіс має дивну пляму у формі серця на білому боці. Дворічна киця, попри таку яскраву зовнішність, поки не знайшла нових господарів.

В англійському притулку для тварин Gables Farm Dogs 'and Cats' Home живе киця Бетті Девіс, яка має дивну пляму у формі серця на білому боці.

Місяць тому її підібрали на вулиці і принесли в притулок. Незважаючи на настільки яскраву зовнішність, що запам'ятовується, дворічна киця поки не знайшла нових господарів.

Як говорять співробітники притулку, "кицька має поступливий характер і, незважаючи на деяку сором'язливість, любить, коли її гладять".

Відзначимо, що в Антарктиці живе пінгвін з плямою на грудях у вигляді серця. Фотограф і кінорежисер Сью Флад, яка більше 20 років робить знімки в Арктиці й Антарктиці, нещодавно, вперше за більш, ніж 30 поїздок на застиглі рівнини, побачила молодого імператорського пінгвіна, у якого на грудях видніється біла пляма у формі серця.

За словами фотографа, їй вдалося сфотографувати пінгвіна в той момент, коли його забарвлення змінювалося з "дитячого" на "доросле".

Читайте також:

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря. ФОТО

123-сантиметровий кіт потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Повʼязані теми:

Наступна публікація