Скоро на Землі жінки стануть рідкістю

Скоро на Землі жінки стануть рідкістю

Ілюстрація / Фото: liveinternet.ru

Жінки в багатьох країнах не хочуть народжувати дівчаток. Тому кількість хлопчиків збільшується щорічно. Вчені кажуть, що через 20 років знайти дружину буде важко.

Міжнародна група дослідників прийшла до висновку, що незабаром кількість чоловіків щодо кількості представниць протилежної статі в світі значно збільшиться.

Як виявилося, це пов'язано з тим, що в деяких країнах, перш за все, в Китаї, Південній Кореї та Індії, широко поширеною є практика переривання вагітності в разі небажаного статі майбутнього малюка. Так, найчастіше майбутні мами позбуваються від дівчаток, вважаючи за краще, щоб у них з'являлися на світ хлопчики.

Як відомо, в природних умовах на 100 дівчаток народжується приблизно 105 хлопчиків.

Однак поява ультразвуку та пов'язаної з ним можливості контролювати стать майбутньої дитини вже в 1992 році призвело до того, що кількість новонароджених хлопчиків, зокрема, в китайській провінції Хенань, збільшилася до 125 на 100 дівчаток.

Як підкреслюють вчені, через двадцять років ситуація може стати ще більш критичною, і надлишок представників сильної статі по відношенню до жінок може досягти 10-20%.

За словами професора Центру міжнародного здоров'я та розвитку Терези Хескету, що стала одним з провідних авторів дослідження, багато азіатських жінок, особливо ті, які вже мають одну або дві дочки, готові робити аборти до того часу, поки не завагітніють хлопчиком.

У результаті вже через кілька років, ставши дорослими, багато жителів цих країн, будуть мати труднощі з пошуками дружини.

Нездатність вступити в шлюб може призвести до серйозних психічних проблем і стати причиною підвищення рівня насильства і злочинності.

Читайте також:

Молодий австралієць одружився зі своєю собакою

Німець одружився на своїй кицьці

Японець одружився з персонажем комп'ютерної гри

Корейський суд дозволив чоловікам брехати заради сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація