Микола Басков дивом уник арешту у Стамбулі

Микола Басков дивом уник арешту у Стамбулі

Микола Басков / Фото: kp.ru

Російського співака Миколу Баскова мало не заарештували у Стамбулі через те, що він проводив заборонену відеозйомку.

Співак Микола Басков дивом зумів уникнути кари турецького правосуддя. Неприємність сталася в ході зйомок телевізійної програми. За задумом творців, співак в кожному з нових випусків відвідує одну з дванадцяти країн світу зі своєю супутницею Іриною. Басков розповідає дівчині і всім глядачам, що варто подивитися, де поїсти в тому чи іншому місті. Цього разу він відправився з нею у Стамбул.

"У Стамбулі ми відвідали Еребатан, одне з найбільших підземних водосховищ, побудоване ще на початку IV століття, - розповів співак. - Це дуже красиве місце, але відеозйомка тут заборонена. За недотримання - серйозний штраф з трьома нулями і навіть арешт. Добре, технології зараз дозволяють знімати відео фотоапаратом. Так ми й зробили".

Все йшло за планом, нишком знімалися кадри, але раптом сталося непередбачене. Гример, подавшись професійному пориву, вирішив поправити Ірині макіяж, чим і видав всю аферу з головою. Знімальна група кинулася врозсип, не чекаючи кари від турецького закону.

"Я затримався біля стенду, де фотографувався в національному костюмі, - продовжив Басков. - Кілька охоронців побігли до мене. Але все закінчилося благополучно. До мене підійшла велика група туристів з Казахстану. Вони стали просити автограф, а я потихеньку крізь натовп вибрався назовні", - зізнався артист.

Читайте також:

Басков розлучився з Оксаною Фьодоровою

Ресторан повернув Баскову 2 тисячі доларів за коньяк "Хеннессі"

Микола Басков купує пентхаус за 6 мільйонів доларів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація