Ресторан повернув Баскову 2 тисячі доларів за коньяк "Хеннессі"

Микола Басков, який заплатив в ресторані тисячу доларів за коньяк "Хеннессі", який не пив, отримав свої гроші назад. Та ще й з процентами.

На дні народженні у Сергія Лазарєва до Миколи Баскова підійшов офіціант і  зажадав, аби той розплатився за коньяк "Хеннессі", який нібито пив в грудні на дні народженні у свого друга. Микола не міг згадати, чи точно пив коньяк, але схилявся до думки, що алкоголь того вечора він не вживав. Але за коньяк співак заплатив.

Після того, як Басков розповів пресі цю історію, йому подзвонили із ресторану.

"Микола, здрастуйте! Турбують вас з ресторану, де ви були нещодавно на дні народження Сергія Лазарєва. Ми приносимо вибачення за те, що з вас вимагали сплатити рахунок на 1 тисячу доларів за коньяк "Хеннессі", який ви не пили. Ми відкрили для вас рахунок в нашому закладі на 2 000 доларів. Можете в будь-який час прийти і замовити на цю суму все, що хочете". 

"Ресторан зробив усе, аби тільки "золотий голос" замовк і більше нікому не розповідав про жахливий інцидент. А як я повинен був поводитись, - каже Микола. - Сиджу собі, відпочиваю, як раптом з мене вимагають 1000 доларів за коньяк, який я не пив. Не встиг прийти, а вже рахунок. Та в мене очі округлились".

Читайте також:

Микола Басков заплатив за коньяк тисячу доларів

Басков купив для Таїсії Повалій нижню білизну за 1,5 тисячі євро

Микола Басков купує пентхаус за 6 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: