Корейський суд дозволив чоловікам брехати заради сексу

У Південній Корреї скасували закон, за яким чоловік, який обіцяв і не одружився, мав сплатити шраф або сісти до в'язниці.

Конституційний суд Південної Кореї скасував закон, який карав чоловіків за брехливу обіцянку одружитися на жінці, щоб схилити її до сексу.

Закон діяв з 1953 року. Він передбачав для чоловіків, які давали брехливі матримоніальні обіцянки, покарання у вигляді двох років тюремного ув’язнення або штрафу у розмірі більше 4 тисяч доларів.

Суд ухвалив, що дана норма порушує конституційне право жінки на сексуальну свободу, а також порушує статеву рівність і не відповідає сучасним тенденціям сексуальної свободи і індивідуалізму. При цьому КС застеріг владу від втручання в такі особисті сфери життя своїх громадян.

Таким чином був задоволений позов двох чоловіків, які наполягали на тому, що питання про секс до шлюбу є питанням моралі і не може стати підставою для покарання.

Водночас той же суд минулого року зберіг у кримінальному кодексі положення про незаконність позашлюбного сексу. Тоді він мотивував своє рішення тим, що суспільство як і раніше вважає таку поведінку непристойною.

Читайте також:

Кім Чен Ір заборонив корейцям дивитися чемпіонат світу з футболу

Мешканці КНДР робитимуть зачіски за вказівкою партії

Більше 10% британців вірять: якщо займатися сексом стоячи, то жінка не завагітніє

Вчені розкрили секрет ідеального шлюбу: молода дружина + тупий чоловік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: