Користувачі Facebook зможуть телефонувати через новий QIP

Нова версія QIP інтегрована з Facebook: користувачі зможуть переглядати стрічки новин, коментувати повідомлення друзів і навіть телефонувати один одному.

QIP випустив нову версію месенджера, об'єднану з міжнародною соціальною мережею Facebook. Тепер користувачі соціальної мережі зможуть не тільки переглядати стрічку новин, але й спілкуватися з друзями через голосові та відео-дзвінки.

Програма поєднує в собі швидкість роботи QIP 2005 і функції QIP Infium і призначена для користувачів QIP 2005, які так і не зважилися перейти на Infium.

У новому QIP спрощено інтерфейс, переглянута концепція роботи історії, з'явилася можливість управління ключами командного рядка. Новий майстер створення профілю допоможе одразу обрати основний акаунт (не тільки ICQ, але і будь-який з представлених на вибір облікових записів), тут же перевіряється правильність логіна і пароля та генерація QIP-акаунта відбувається автоматично.

Користувачам нового QIP стали доступні найбільш популярні комунікаційні можливості Facebook: перегляд стрічки новин, відео, коментування повідомлень друзів і чат. Універсальний месенджер автоматично створює єдиний контакт-лист, додає до нього контакти з Facebook і відображає статуси друзів.

З огляду на високу популярність інтернет-телефонії, QIP додав можливість зателефонувати на вказаний в профілі Facebook номер телефону. Таким чином прямо з інтерфейсу месенджера можна зв'язатися зі співрозмовником, який перебуває оффлайн.

Вартість дзвінка на мобільний в Росії при цьому становитиме всього 2,4 рубля за хвилину (0,68 грн), а плата за з'єднання не стягується. Скільки коштуватиме послуга в Україні, не повідомляється.

Користувачі, в яких встановлено новий QIP, зможуть безкоштовно телефонувати один одному прямо на комп'ютер. Для цього достатньо натиснути відповідну кнопку у стрічці новин і обрати спосіб зв'язку, який більше всього подобається.

На сьогодні QIP 2010 підтримує роботу за протоколами OSCAR, XMPP (Jabber), Gtalk (Jabber), LiveJournal (Jabber), Mail.Ru Agent, IRC і XIMSS (SIP), Twitter, Facebook, Вконтакте. Крім цього, в QIP вбудований модуль для здійснення голосових дзвінків на мобільні і міські номери.

Читайте також:

ICQ втратила мільйони користувачів

Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію

Соцмережа "ВКонтакте" закрила вільну реєстрацію

Skype запустив відеозв'язок для iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: