Чемпіон з родео навчив чотирьох мавпочок їздити верхи на собаках

Чемпіон з родео Тім Лепард збирає до від 3000 до 65000 глядачів на мавп'ячі родео. Його вихованці дуже спритні і розумні. За словами тренера, навчилися всього за три дні.

Чемпіон з родео Тім "Дикий Тханг" Лепард навчив чотирьох мавп їздити верхи на собаках. Зараз він і його команда мавп капуцинів розважають натовп, ганяючи верхи в місті Оклахома, штат Оклахома.

Чотири мавпи Тіма відомі, як "Примарні вершники". У родео зазвичай дивує те, коли коллі, осідлані мавпами-капуцинами, заганяють стадо овець на розмальовану вантажівку Лепарда.

Тім Лепард пояснив: "Тренувати мавп легко. Я зробив це з кожною з них протягом трьох днів, все що знадобилося, - це кукурудзяне печиво. А ось собакам потрібно до одного року, щоб правильно вивчити на команди і свистки".

Тім сказав про мавп: "Іноді вони навіть знають, як управляти собаками, клянуся, особливо Сем, найстарший. Я думаю, що він знає, куди я хочу, щоб собака бігла, а іноді я бачу, як він керує нею лапами".

Збираючи від 3000 до 65000 глядачів, Тім і його "Примарні вершники" бувають більш, ніж на 150 спектаклях на рік у всіх штатах Америки.

Тім Лепард був чемпіоном з родео в кінці 1980-х і початку 1990-х років, але його кар'єра закінчилася через травми. Саме тоді він почав тренувати собак і мавп в команді.

Читайте також:

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Собачка Бу стала зіркою Інтернету: у неї майже мільйон друзів

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Повʼязані теми:

Наступна публікація