Ані Лорак назвала Світлану Лободу аморальною

Дата публікації
Перегляди
8149
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ані Лорак вважає, що не варто виставляти на показ своє тіло під час вагітності, як це зробила Світлана Лобода.

Співачки Ані Лорак та Світлана Лобода не зійшлися в думках щодо афішування вагітності. Ані натякнула Світлані, що це аморально.

Лорак, яка зараз перебуває на останніх термінах вагітності і всіляко оберігає себе і свою сім'ю від будь-яких чуток з цього приводу, з нерозумінням сприйняла фотосесію своєї колеги по цеху.

Світлана Лобода
"Я проти зйомок в голому вигляді, - заявила вона. - Одна справа, коли ти робиш такі фото для себе і зовсім інша, коли виставляєш себе на загальний огляд. Вагітність - це таїнство, боже провидіння. Саме тому я тривалий час не хотіла говорити про те, що чекаю дитину. І дуже часто мені хочеться сказати зараз: "Залиште мене у спокої! Дайте мені насолодитися цим моментом".

А ось Лобода ніколи не приховувала своє цікаве положення, навіть навпаки - знялася для багатьох журналів і завжди тримала пресу в курсі, що і як протікає і з яким результатом.

Подейкують, своєю реакцією на відверті знімки Ані викликала бурю емоцій з боку своєї колеги по цеху. Втім, від публічних висловлювань Світлана поки утримується, але збирається з дитячого віку прилучати доньку до глядацької уваги. На відміну від Лорак.

"Я не збираюся показувати свою дитину, - говорить співачка. - Не хочу поєднувати особисте життя і шоу бізнес. Дитина - це не те, що потрібно робити надбанням громадськості".

Читайте також:

Найкращим хрещеним для дитини Лорак буде Кіркоров

Ані Лорак народжуватиме у воді на Кіпрі

Вагітна LOBODA влаштувала фотосесію у білизні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
8149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація