Ані Лорак назвала Світлану Лободу аморальною

Ані Лорак вважає, що не варто виставляти на показ своє тіло під час вагітності, як це зробила Світлана Лобода.

Співачки Ані Лорак та Світлана Лобода не зійшлися в думках щодо афішування вагітності. Ані натякнула Світлані, що це аморально.

Лорак, яка зараз перебуває на останніх термінах вагітності і всіляко оберігає себе і свою сім'ю від будь-яких чуток з цього приводу, з нерозумінням сприйняла фотосесію своєї колеги по цеху.

Світлана Лобода
"Я проти зйомок в голому вигляді, - заявила вона. - Одна справа, коли ти робиш такі фото для себе і зовсім інша, коли виставляєш себе на загальний огляд. Вагітність - це таїнство, боже провидіння. Саме тому я тривалий час не хотіла говорити про те, що чекаю дитину. І дуже часто мені хочеться сказати зараз: "Залиште мене у спокої! Дайте мені насолодитися цим моментом".

А ось Лобода ніколи не приховувала своє цікаве положення, навіть навпаки - знялася для багатьох журналів і завжди тримала пресу в курсі, що і як протікає і з яким результатом.

Подейкують, своєю реакцією на відверті знімки Ані викликала бурю емоцій з боку своєї колеги по цеху. Втім, від публічних висловлювань Світлана поки утримується, але збирається з дитячого віку прилучати доньку до глядацької уваги. На відміну від Лорак.

"Я не збираюся показувати свою дитину, - говорить співачка. - Не хочу поєднувати особисте життя і шоу бізнес. Дитина - це не те, що потрібно робити надбанням громадськості".

Читайте також:

Найкращим хрещеним для дитини Лорак буде Кіркоров

Ані Лорак народжуватиме у воді на Кіпрі

Вагітна LOBODA влаштувала фотосесію у білизні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація