McDonald's рекламуватиме себе на власному телеканалі

McDonald's рекламуватиме себе на власному телеканалі

McDonald's запустить свій власний телеканал

Телеканал транслюватиметься у залах ресторанів, а також людям, які стоять в чергах до каси.

Мережа фаст-фуд ресторанів McDonald's запустить в США свій власний телеканал.

Передачі на телеканалі будуть змінюватися в залежності від місця розташування ресторану. На телеканалі показуватимуть місцеві новини, зокрема, з розповідями про досягнення місцевих спортсменів (у тому числі і школярів) і домогосподарок. Крім того, на телеканалі будуть показувати новини музики, кіно та моди.

McDonald's буде працювати над змістом телеканалу спільно з BBC America, каналом аматорських новин KABC-TV Eyewitness News і британським продюсером Марком Бернеттом, який зробив безліч реаліті-шоу і телепередач для британських і американських каналів.

8 хвилин на годину на телеканалі буде віддано під рекламу. При цьому реклама самого McDonald's буде займати незначну частину від загального рекламного часу.

Телеканал транслюватиметься людям, які стоять в чергах до каси, а також у залах ресторанів. Для тих, хто не захоче дивитися телеканал, буде відведена спеціальна тиха зона.

Телеканал буде запущений протягом декількох місяців. Як повідомляється, канал буде спочатку доступний в Каліфорнії, а в разі успіху його трансляція буде поширена й на інші штати. Очікувана щомісячна аудиторія каналу - від 18 до 20 мільйонів чоловік.

Читайте також:

McDonald's перейнявся темою переведення часу

Американці масово отруїлися в туалеті McDonald's, померла жінка

Спека збільшила доходи "МакДональдсу" до 6,5 мільярда доларів

McDonald's вироблятиме біопаливо

Повʼязані теми:

Наступна публікація