McDonald's вироблятиме біопаливо

McDonald's вироблятиме із олії для картоплі-фрі біодизель для вантажівок.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's виходить на ринок пального для автомобілів. Макдональдс у співпраці з приватною компанією з ОАЕ планує почати виробництво біопалива.

В якості сировини для автомобільного палива планується використати "відпрацьовану" олію для приготування гамбургерів та картоплі-фрі. McDonald's вже домовився з компанією Neutral Fuels LLC про створення спільного підприємства.

Потужність заводу складе 1 млн літрів біодизеля за рік. Передбачається, що біопаливо з використаної олії споживатиметься вантажними автомобілями з дизельним двигуном. Компанії планують налагодити прямі постачання дизулю безпосередньо на підприємства, які експлуатують вантажівки. Першими споживати біопаливо будуть власні вантажні автомобілі мережі.

"Це істотно знизить потребу в дизельному паливі", що імпортується, - заявив представник Neutral Fuels, не уточнивши, скільки саме дозволить заощадити новий проект. Представник компанії відмітив лише, що з 1 літра олії планується отримувати 1 літр біопалива.

Читайте також:

Інтернет розбурхало відео, в якому McDonald's "викривають" як мережу таємних бункерів

В Україні робитимуть бензин із картоплі

Українські спиртзаводи вироблятимуть бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: