На онлайн-аукціон eBay виставили обід з Ассанжем

На онлайн-аукціон eBay виставили обід з Ассанжем

Джуліан Ассанж / Фото: The Guardian

Обід буде проходити в одному з кращих ресторанів британської столиці і триватиме три години. Після цього учасники заходу відправляться в театр, де відбудеться дискусія про WikiLeaks.

Можливість пообідати в компанії засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа та словенського публіциста, культуролога і філософа Славоя Жижека виставили на онлайн-аукціон eBay.

Як повідомляється, ставки будуть прийматися до 20 червня, а сама зустріч з Ассанжем і Жижек відбудеться вдень 2 липня в Лондоні.

Згідно з інформацією про лот, обід буде проходити в одному з кращих ресторанів британської столиці і триватиме три години (з полудня до 15:00). Після цього учасники заходу відправляться в театр Troxy, де відбудеться дискусія про WikiLeaks і його значення для сучасного світу.

Як говориться в описі незвичайного лота, право на обід у компанії засновника WikiLeaks та словенського філософа отримають вісім чоловік. При цьому кожне з запрошень на зустріч виставлено окремо. В даний час на eBay виставлено чотири запрошення - з п'ятого по восьме, а про долю трьох попередніх нічого невідомо. Можливо, вони вже були продані.

Стартова ставка на лот складала 350 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Бельгієць виставив на аукціон націоналістів, які хочуть поділити країну навпіл

На eBay виставили муміфіковане серце вампіра

Комп'ютер з військовими секретами продали на eBay за 30 доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація