Комп'ютер з військовими секретами продали на eBay за 30 доларів

Комп'ютер з військовими секретами продали на eBay за 30 доларів

Комп'ютер з військовими секретами продали на eBay за 30 доларів

На інтернет-аукціоні eBay у Великобританії продали комп'ютер, на жорсткому диску якого містилася інформація про операції британських військових в Афганістані.

Житель Великобританії, що купив на інтернет-аукціоні eBay старий ноутбук, виявив на жорсткому диску комп'ютера інформацію, що стосується операцій британських військових в Афганістані.

На жорсткому диску, зокрема, містилися відомості про чисельність збройних сил і про розташування постів в афганському місті Гільменд, списки боєприпасів на складах та інформація про патрулі. При цьому для отримання доступу до файлів навіть не був потрібен пароль.

Вартість комп'ютера Toshiba Satellite A30 на eBay при цьому складала всього 18,87 фунта (близько 30 доларів США). Це пояснювалося тим, що машина була по суті в неробочому стані. Проте новий власник ноутбука вилучив з нього жорсткий диск і підключив накопичувач інформації до іншого комп'ютера.

"До мене відразу дійшло, що такі штуки не повинні продаватися на eBay. Стає трохи страшно, коли замислюєшся про те, що комп'ютер міг потрапити до рук будь-кого", - розповів покупець. Сам жорсткий диск він вирішив здати представникам міністерства оборони.

Було встановлено, що попереднім власником ноутбука був офіцер британських збройних сил Роберт Сагден. За його словами, він був упевнений, що ніяких відомостей на жорсткий диск не збереглося. Сагден нібито в профілактичних цілях навіть завдав комп'ютеру ушкодження молотком, а потім викинув його.

Читайте також:

Британці представили чотиривимірну рекламу, яка нападає на глядача

Знайдено найкращий спосіб вирішити будь-яку проблему

Китайці створили гумового Барака Обаму для сексуальних втіх

Повʼязані теми:

Наступна публікація