Названа страва, яка змусить чоловіка одружитися

Названа страва, яка змусить чоловіка одружитися

Головне - правильно нагодувати / Фото: zelenaya-svadba.com

Вчені стверджують, що немає чоловіків, які не хочуть одружуватися. Є лише чоловіки, яких неправильно годують.

Вчені назвали страву, яка змусить чоловіка одружитися з тією хазяйкою, яка приготує і пригостить його. Як би дивно це не звучало, але статистичні дані показують, що після обіду або вечері, в меню яких була присутня смажена курка, було зроблено 13% всіх пропозицій руки і серця.

Американські соціологи провели опитування серед представників сильної і слабкої стать і встановили, що після ситного, смачного обіду, приготованого жінкою, чоловік починає замислюватися про створення сім'ї.

Причому більшість чоловіків судять про кулінарні здібності представниці прекрасної статі не за екзотичними стравами. Їх переконує – звичайна смажена курка. Салатики, тортики, коктейлі служать лише фоном.

До речі, для тих, хто не любить готувати, американські вчені знайшли ще один спосіб вийти заміж. Вони стверджують, що дівчата швидше створюють сім'ї, якщо задовольняють партнерів оральним способом.

До такого висновку прийшли вчені з Каліфорнійського університету Мерсед. Дослідження є першим, яке відстежує задоволення бажань представників сильної статі, які допомагають створити серйозні стосунки.

Читайте також:

Вчені дізналися, як вийти заміж, щоб уникнути розлучення

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація