Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Чупакабра / Фото: paranormal.org.ru

Фільм про міфічну чупакабру, яка лякала українців, скоро покажуть у Києві, проте дітей до 18 років не будуть пускати.

Міфічна чупакабра стала героїнею комедійної короткометражки. Прем'єра картини, знятої київською студією незалежного кіно УПВ, "Жах Чупакабри" відбудеться в Києві на фестивалі "КіноФронт 2011". Вхід безкоштовний, проте дітей до 18 років не будуть пускати: у фільмах фестивалю присутні еротичні сцени і нецензурна лексика.

"Один з героїв, борець з Чупакаброю - це пародія на Рембо", - розповів Дмитро Захаревич, який грає слідчого з обласного управління.

"Підходжу до місцевого міліціонера, на території якого сталися напади чупакабри. Той каже: "Якби мені розв'язали руки, я швидко знайшов би всіх". Дивлюся йому в очі і кажу: "У нашій країні поки демократія. І вам доведеться з цим змиритися". Тоді цей мент сідає в свій джип останньої моделі та їде шукати чупакабру ", - розповів Захаревич.

Зйомки проходили на Київщині. "Їздили в села, про які з новин почули, що там була чупакабра. У фільмі представлена наша інтерпретація відомих подій: як чупакабра пройшла по ряду сіл і завдала збитків сільському господарству ", - повідомив Захаревич.

"Нам допомагали знайомі й незнайомі. Один дід спостерігав за зйомками, курив і розповідав нам байки, як полювали на чупакабру. Це використовували у фільмі. Ми віримо у все. Показали по телевізору, значить правда. Під час зйомок ніхто не постраждав, окрім чупакабри", - повідомили автори стрічки.

У картині використовували багато спецефектів (головний режисер і майстер спецефектів - В'ячеслав Бугайов). Також в стрічку увійшов музичний кліп "Чупакабра" групи "Асфальт". Він знятий у стилі сюжету з теленовин. Бюджет зйомок - близько 1,5 тис. гривень.

Нагадаємо, восени 2010 р. короткометражку про чупакабру змонтували школярі в Тернопільській області.

Читайте також:

Українська чупакабра переселилася на схід і народила чупакабренят

Тернопільські школярі зняли фільм про чупакабру

Українська чупакабра дійшла до Одещини і почала пити кров індиків

Повʼязані теми:

Наступна публікація