Мішель Обама звільнила свого стиліста

Перша леді Мішель Обама шукає заміну стилісту Мередіт Круп. Що стало причиною розладу між Мішель Обамою і Мередіт Круп - невідомо. 

Мішель Обама / Фото: AFP
Один з улюблених дизайнерів Мішель Обами, Пітер Сорон, в нещодавньому інтерв'ю обмовився, що перша леді підшукує собі нового стиліста. Нібито її не влаштовує робота її попередньої модної наставниці Мередіт Круп (її найняли на цю посаду минулої зими), і вона має намір знайти їй гідну заміну: "Кажуть, її вже звільнили. Але я не можу з упевненістю сказати, хто зайняв її місце".

Колега Сорон, Еллен Кері, розповіла, що теж "чула щось про це", і припустила, що вакантне місце знову займе Ікрам Голдман, з якою дружина президента працювала до призначення Мередіт Круп (тим більше, що та як раз нещодавно народила дитину і готова незабаром знову вийти на роботу).

Що стало причиною розладу між Мішель Обамою і Мередіт Круп - невідомо. Перша леді і сама стилістка зберігають мовчання, так що нам залишається лише гадати, що посварило цих двох жінок. Є версія, що виною всьому плаття Alexander McQueen, яке дружина президента одягнула на урочистий прийом на честь візиту голови КНР. Американські дизайнери в той раз були вкрай незадоволені вибором Мішель Обами.

Читайте також:

Мішель Обама зібрала врожай гарбузів і картоплі

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Мішель Обама знову засіяла город біля Білого дому

Повʼязані теми:

Наступна публікація