Російський театр відкрив вакансію кошеня

Російський театр відкрив вакансію кошеня

Кандидат на отримання ролі має володіти лагідним характером та шармом.

Сцена з мюзиклу "Кішка"
Державний академічний театр музичної комедії Свердловська оголосив кастинг серед кошенят. Про те, що культурній установі потрібне кошеня, повідомляється на офіційному сайті театру. Тварина, яка пройде відбір, буде брати участь в мюзиклі "Кішка".

Необхідність у пошуку маленького кота виникла в театрі у зв'язку з тим, що попередні виконавці ролі кошеня у мюзиклі вже підросли, і тепер не можуть брати участь у виставі. При цьому в театрі відзначили, що новий виконавець ролі кошеняти не обов'язково повинен бути юною твариною. "Якщо кошеня виявиться дорослою, але невеликою за розміром кішкою, ми не відмовимося", - йдеться в оголошенні.

Крім мініатюрних розмірів кандидат на отримання ролі в мюзиклі повинен володіти лагідним характером і шармом, а також вміти ладнати з незнайомими людьми. Господарі відповідного кота отримають можливість відвідати виставу за участю свого улюбленця безкоштовно.

Театр музичної комедії не вперше оголошує відкриття вакансії кошеня-актора. Мюзикл "Кішка" йде на сцені театру більше року, і за цей час роль кошеняти встигли зіграти кілька тварин.

Читайте також:

На Хортиці побилися українські і російські козаки

В Москві після років реставрації відкривають "Большой театр"

В Німеччині побудують театр, що "витає в повітрі"

На Балі мавпа "усиновила" руде кошеня

Повʼязані теми:

Наступна публікація