Шестикласниця народила дитину посеред уроку

12-річна дівчинка і не здогадувалася, що вагітна, аж до пологів. Вчителі вирішили, що в дитини гострий напад апендициту.

У Якутії 12-річна школярка народила дитину. Перейми в неї почалися просто посеред уроку. Вчителі терміново викликали "швидку", утім, ані сама дівчина, ані дорослі не здогадувалися про її вагітність. Педагоги думали, що в неї гострий напад апендициту.

"Пологи пройшли без ускладнень. Зараз і мати, і дитина почувають себе нормально", - розповіла співробітниця пологового будинку.

За словами медиків, незважаючи на юний вік, фізіологічно дівчинка вже дозріла для пологів.

Батьком дитини виявився учень сьомого класу тієї ж школи.

Представники прокуратури Якутська підтвердили, що перевірка проводиться, проте підкреслили, що кримінальну справу не порушуватимуть через відсутність складу і суб'єкта злочину.

"Батько дитини не понесе кримінальної відповідальності, тому що йому ще не виповнилося 18 років. Згідно із законодавством, в Росії покарання загрожує тільки повнолітнім громадянам, які вчинили дії сексуального характеру щодо неповнолітніх. У цьому випадку і мати, і батько дитини - діти, яких ніхто не має права кримінально покарати. Крім того, дуже складно довести, хто більшою мірою винен у ситуації, що склалася - дівчинка чи хлопчик. Не можна звинувачувати у всьому семикласника, тільки тому, що він хлопець", - прокоментував адвокат Роман Буянов.

Читайте також:

Полька народила двійню від різних батьків

12-річна дівчинка завагітніла від 16-річного брата, який її зґвалтував

Учені порахували, скільки статевих актів необхідно для зачаття

Жінка дізналася про вагітність за три години до пологів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: