Влада Камчатки образилась на виставу про Попелюшку

Влада Камчатки образилась на виставу про Попелюшку

Мультфільм "Попелюшка"

Влада Камчатки угледіла образу влади у виставі про Попелюшку.

Керівництво Камчатського краю спробувало заборонити новорічну виставу, оскільки вважало її образливою для державної влади. Про це у своєму блозі пише колишній губернатор Камчатки Михайло Машковцев.

Мова йде про виставу "Новорічні пригоди Попелюшки", яку поставили в Камчатському театрі. За твердженням Машковцева, який посилається на інформацію, отриману ним "з декількох різних джерел", вистави проходили з успіхом, поки на одну з них не прийшла помічниця камчатського губернатора Олексія Кузьміцького.

"У казці, якщо ви пам'ятаєте, король переводить годинники на годину назад, щоб Попелюшка не пішла з балу. А на Камчатці нещодавно, для втілення ідеї про наближення околиць до Москви, губернатор теж перевів годинник на годину назад, що призвело до масових протестів населення . Так що ця сцена у виставі викликала особливо бурхливі оплески. І істерику у "владної пані", яка вимагала скасувати виставу ", - пише Машковцев.

За даними політика, помічниця розповіла про побачене губернатору, і той наказав заборонити спектакль, визнавши його "розпалюючим ворожнечу" до державної влади.

Далі події, у викладі Машковцева, розвивалися таким чином: "На 8 січня призначено було ще один виступ, і всі квитки продані. Цілий день акторам і керівництву театру "викручували руки". А народ вже почав до театру збиратися. Виставили охорону біля входу. Але, коли стовпилася перед дверима тисяча глядачів, "здали назад": дозволили зіграти виставу, якщо з неї на ходу виріжуть кілька сцен. Актори вийшли на сцену і зіграли спектакль без купюр!".

На завершення Машковцев пише, що найближчий виступ заплановано на 13 січня і всі квитки на нього продані. Але чи відбудеться вистава, невідомо.

Читайте також:

Російський телеканал обізвав Ющенка "прищавим", а Тимошенко "бабою-короваєм"

Від студентів зажадали розкаятися за календар для Януковича

З Нового року в Україні обмежили свободу слова

Повʼязані теми:

Наступна публікація